Info

Jsem grafický designér, neustále na cestě mezi Berlínem, Prahou a Brnem.

Zaměřuji se na komplexní řešení napříč médii a formáty pro různé značky, instituce, umělce, kamarády a kamarádky. V současnosti jsem také součást FRVR studia, se kterým pracuji na několika projektech a navrhuji knihy pro Paper Jam.

Vždy pracuji zodpovědně a nikdy nedělám zbytečné věci.

Ve volném čase oběvuji města, hudbu, potkávám přátelé a hraji stolní tenis.

Neváhejte se ozvat – pořád hledám nové zajímavé projekty, spolupráce a přátelé!

Jak probíhá spolupráce?

Začínáme konzultací, ze které vznikne zadání – to bývá značně individuální. Následně zpracuji návrhy. Většinou prezentuji několik vzorových, které odhalí jak funguje celý koncept.

Po odsouhlasení se do procesu se podle potřeby může připojit další parťák nebo parťačka, agentura nebo studio. Návrhy totiž často pokrývají různá pole od tištěných materiálů, přes produktový design až po weby a aplikace.

Na konci projektu předávám hotové návrhy, manuály, nebo nástroje. Často ale společně pokračujeme dál, protože některé projekty vyžadují dlouhodobou spolupráci.

Kolik to stojí?

Projekty jsou různého rozsahu a vznikají v různých podmínkách. Každý je tak trochu svůj, takže cenová nabídka může vzniknout až na základě konzultace – další důvod napsat rovnou!

Jak jsem se dostal až sem?

Po dokončení střední umělecké školy grafické v Jihlavě jsem postupně vystřídal několik míst v reklamních, digitálních a brandingových agenturách. Klíčová byla spolupráce s originálním, typograficky zaměřeným jihlavským studiem Dizen a později s vyhlášeným pražským studiem Dynamo.

Jako freelancer jsem spolupracoval s mnoha značkami a institucemi (Colt Brew, A2 kulturní čtrnáctideník, Masarykova Univerzita, Dyzajn Market, ...) a svojí práci jsem prezentoval na Pecha Kucha night Jihlava vol. 7. Některé z mých projektů si můžete prohlédnout v projekty.

Sítě

Faktura

  • Malý Beranov 73
  • 586 03 Jihlava
  • IČ: 879 00 513
  • ID datové schránky: tjivjv8